Selam Yol Arkadaşım

Seninle yolumuz bir plazanın karanlık camları ardında yoğun çalıştığın veya trafik içerisinde bir yerden bir yeren yetişme telaşındayken hayalini kurduğun tatilin ön hazırlığını yaptığın anda kesişti.

Bu hayaline adım adım yaklaşırken, biz senin gibi diğer kıymetli yol arkadaşlarımızla bir kültürün lezzetlerini tadıyor, yollarını adımlıyor, dertlerine ve kahkahalarına ortak oluyoruz.

Sen bu hayaline adım adım yaklaşırken, biz senin gibi diğer kıymetli yol arkadaşlarımızla bir kültürün lezzetlerini tadıyor, yollarını adımlıyor, dertlerine ve kahkahalarına ortak oluyoruz. 

Yol arkadaşlarımız ile bu kültür nakışını işlerken, en çok önemsediğimiz nokta özgürlüğümüz oldu. Sonra eğlence, doğallık, güzellik ve keyifli bir planlama ile taçlandırmak kaldı bize. 

Evet, bizimle yola çıkan kıymetli yol arkadaşlarımıza, sana Dünya’nın ve Türkiye’nin en güzel yerlerinde beraber hoş vakit geçirmek adına paketler hazırladık.

Uçaklar, trenler, faytonlar, tramvaylar, bisikletler ve bazen otantik, bazen salaş, bazen lüks oteller hatta ağaç evler tercih ettik.

İlle yöresel müzikler, yemekler ve içecekler seçmeye çalıştık.

Elbette senin içinde, uygun kaçış zamanını göz önünde bulundurduk; uzun soluklu ve kısa soluklu senin planına uyabilecek programlarımızı hazırladık.

Stres yoğun çalışıyorsan ve kafanı dağıtmak adına yapabilecek bir şey arıyorsan tarzını ve grubunu belirle çıkalım yola. İster romantik bir tasarım veya dostlarla eğlenceli bir konsept; erkek erkeğe, kız kıza yahut ailece.

Hayatına renk katacak, rahat nefes alacağın bir mola benkactim.com’da.

Seyahat planlarımızın en önemli avantajı 2 kişiden 40 kişiye kadar grup sayısını senin belirleyebilmen. 

Bunun yanı sıra havaalanından oteline transferini gerçekleştirmek, tren biletini almak veya araç kiralamak tamamen senin seçtiğin doğrultuda paket haline geliyor.

Dakikalarca konaklama yerini aramana yahut “gittiğimde ne yapacağım?” sorusu ile sıkılmana, “planladığım gibi olacak mı?” diye strese girmene gerek yok.

Tüm ince ayrıntılar turun içerisinde senin ve yol arkadaşların için çoktan özenle hazır edildi.

Aklına takılan her ne olursa seyahatin için bak buradayım.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.