Son Etkinlikler

Özer Ergüler ile Fotoğraf Atölyesi

  • 09.09.2019

Fotoğraf atölyesi olarak 3500’den fazla kişiye kişisel kurs vermenin yanında kurumların hobi kulüpleri için fotoğrafçılık eğitimleri de düzenliyoruz. Firmaların kendi ofislerinde ve/veya Taksim’deki atölyemizde fotoğraf kurslarını tamamlayıp, fotoğraf gezileriyle pratik yapıyoruz. Kurum çalışanlarınız iş çıkışı güzel fotoğraf çekmeye dair sunum ve çekimlerle hoşca vakit geçirip, çekim gezileriyle öğrendiklerini pekiştirdikleri kurslarımız, ofis ortamında ya da Taksim’deki atölyemizde yapılabilir. Özer ERGÜLER Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri ve Reklam Ajansı olarak birçok farklı sektöre fotoğrafçılık ve ajans hizmeti vermekteyiz.

Yazının devamı


İznik, Mudanya, Tirilye Turu

  • 09.09.2019

1. Gün Cumartesi :İstanbul – İznik – Cumalıkızık Köyü– Mudanya 2. Gün Pazar : Mudanya – Trilye – Gölyazı – İstanbul

Yazının devamı


Karasu Turu, Acarlar Longozu

  • 09.09.2019

Sabah saatlerinde gezgin fotoğrafçı dostlarımız ile buluşup, TEM otoyolu üzerinden ve yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuk sonrası Adapazarı’nı geçerek Poyrazlar Gölü’ne ulaşıyoruz. İlk karelerimizi göl kıyısında çekerek yolumuza devam ediyoruz. Sakarya Nehri’nin Karadeniz ile buluştuğu yerde kurulan Karasu İlçesi ise ikinci durağımız. Nehrin deniz ile buluştuğu bu muhteşem yerde fotoğraf molası verdikten sonra Karasu ‘dan ayrılarak kısa bir yolculuk ile Acarlar Longozuna ulaşıyoruz.

Yazının devamı


İğneada Doğa Turu

  • 09.09.2019

Sabah saatlerinde gezgin fotoğrafçı dostlarımız ile buluşup, Kırklareli’ne bağlı İğneada ‘ya doğru yola çıkarak İğneada Doğa Turumuza başlıyoruz

Yazının devamı


İstanbul’un İncileri, Prens Adaları

  • 09.09.2019

Muhteşem manzaraların tarihle buluştuğu yerlere, doğaya, faytonlara, denize yakından, İstanbul’a karşıdan bakan muazzam adalar Prens Adaları…

Yazının devamı


Kuzguncuk

  • 09.09.2019

Kuzguncuk halen yaşayan eski bir mahalle, üç dini barındıran, güleryüzlü ve hoşgörülü insanları boğazın en güzel kıyısında buluşturan muhteşem semt.

Yazının devamı


İstanbul’un Gizleri ve Dehlizleri

  • 09.09.2019

İstanbul’un gizleri fotoğraf turu ile tüm tarihe tanıklık edeceğiz. İstanbul öyle bir şehirdir ki; attığınız her adımın altından hikayeleriyle birlikte tarih fışkırır. Kimi kendini hemen belli eder, kimi sır olur gider.

Yazının devamı


Venedik Karnavalı

  • 09.09.2019

Profesyonel fotoğrafçılar için ilk önerimiz olan Venedik Karnavalı her yıl şubat ayında. Dünyanın en keyifli fotoğraf “an” larına tanıklık edeceğiniz bu karnaval, renkleri ve tarihin büyüsü ile aklınızı başınızdan alacak.

Yazının devamı


Peru, Bolivya Turu

  • 09.09.2019

Peru ve Bolivya bir fotoğrafçının mutlaka ziyaret listesinde olmalı. Hem de ilk sıralarda.

Yazının devamı


Yedigöller Turu

  • 09.09.2019

Yedigöller Turu ile Yedigöller’e ve muhteşem renklere yolculuğumuz, uzman rehberimizin keyifli fotoğraf hikayeleri anlatımı ile başlıyor. Manzara ise Milli park girişi ile bize emanet artık. Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Nazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Sazlıgöl, Gülen Kayalar, Dilek Çeşmeleri, Şelaleler Yedigöller bölgesindeki göreceğimiz rotamız.

Yazının devamı


BAŞKA NELER VAR?

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.