Dağcılık Kulübü

Arjantin Aconcagua Dağı

üyük bir maceraya doğru yola çıkmak üzere tüm hazırlıklar tamam. Arjantin’de 21 gün sürecek bu ekspedisyon hem kolay bir yüksek irtifa deneyimi, hem de Güney Amerika’nın en güzel şehirlerini ve milli parklarını görme imkanı sağlayacak.

Yazının devamı


Fas Toubkal Dağı

Fas; Kuzey Afrika’nın en güzel ve en renkli ülkesi. Zamanı kısıtlı olan katılımcılarımız için 5 gün sürecek bir tırmanış turu hazırladık. Fas sıcak kanlı insanları, yerel dilleri, zengin mutfağı, sürprizlerle dolu coğrafyası ile ünlü. Bu turumuzda Atlas Dağları’nın ve Kuzey Afrika’nın en yüksek zirvesi olan Toubkal Dağına bir tırmanış yapıyoruz. Tabi Fas’a gelmişken ünlü Marakeş şehrini de gezmeden dönmeyeceğiz.

Yazının devamı


Tahtalı Dağı

Antalya’dan yüzünüzü batıya döndüğünüzde tüm ihtişamıyla gökyüzüne ulaşan bir kütle görürsünüz. Adeta denizde ve kıyıda olan herşeye hakim olmak isteyen bir tanrının tahtı gibidir Tahtalı Dağı.

Yazının devamı


Imja-Tse Dağı

Himalayalar, şüphesiz ki dağcılığın birinci ligidir. Çünkü dünyanın en görkemli dağları Himalayalarda yer alır. Herşey daha büyük, her manzara daha fazla etkileyicidir. Türkiye’de klasik dağcılık, yarı teknik ve teknik dağ rotalarında tırmanış yapmış hatta bir de üstüne yüksek irtifada geçen fiziksel aktiviteleri de eklemişseniz, Himalayalar’a davetlisiniz.

Yazının devamı


Ilgaz Dağı

Muhteşem Göknar ormanları ile, yağan karın yamaçları ve ormandaki ağaçları süslediği görsel bir ziyafete sizi de davet ediyoruz.

Yazının devamı


GeyikBayırı Kaya Tırmanışı Turu

Sportif kaya tırmanışı, klasik dağcılık ve klasik kaya tırmanışından zamanla evrilerek türemiş bir spordur.

Yazının devamı


Erciyes Dağı

Erciyes 3916 mtr. ile İç Anadolu’nun en yüksek dağı ve Erciyes’e yapılan tırmanış sıkı bir dağcılık etkinliği. Gerçek dağcılığın tadına varmak isteyenlere duyurulur!

Yazının devamı


HasanDağ Volkanı Kış Tırmanışı

Hasandağ Volkanı İç Anadolu’nun bereketli düz ovalarını koruyan bir bekçi gibi yükselir gökyüzüne.

Yazının devamı


Kilimanjaro Dağı

Her doğasever gezginin hayallerini süsleyen Doğu Afrika’nın zengin coğrafyasında geçen bir tırmanış ekspedisyonu Kilimanjaro Dağı

Yazının devamı


ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.