Dalgıçlık Kulübü

Filipinler Malapascua Dalış Turu

Filipinler’in en iyi dalış bölgelerinden ikisine birden gidiyoruz. İlk durak Whale Shark dalışını yapacağımız Moalboal. İkinci durak Malapascua, hemen her zaman görülebilen sapan kuyruklu köpekbalıkarı (thresher shark) ile ünlü, palmiyeler ile bezenmiş kumsalları, birbirinden güzel güzel dalış noktaları ile dalan – dalmayan herkesin keyif alacağı bir adacık.

Yazının devamı


Raja Ampat – Endonezya Dalış Turu

Raja Ampat adalarında 1070’i aşkın balık ve 537 farklı mercan türü yaşıyor. Üstad David Doubilet burayı “Sualtı fotoğrafçılarının görmek istediği yerlerin başına olması gereken sıradışı bir vaha“, olarak tanımlıyor…

Yazının devamı


Küba – Jardines De La Reina Köpekbalığı Dalış Turu

Silk shark, reef shark, lemon shark, black tip shark, great hammerhead ve nurse shark türlerini Jardines de la Reina Milli Parkı’ nda tek dalış sırasında bir arada görebilirsiniz. Milli Park, zengin sualtı dünyası ile Karayiplarin en iyi dalış bölgesi.

Yazının devamı


Tayland, Phuket Dalış Kültür Turu

7 gece Phuket Dalış yapanlara 4 gün dalış Tayland’ın incisi Phuket. Bu tropik ada civarında yapılan dalışlarda yıllık ortalaması 28°C olan su sıcaklığının ve inanılmaz canlı çeşitliliğinin tadını çıkarın!

Yazının devamı


Küba Kültür ve Dalış Turu

THY ile uçuşlar 4 gece Trinidad Playa Ancon’ da herşey dahil konaklama 3 gece Havana’ da 4 yıldız otelde oda-kahvaltı konaklama Dalış yapanlara 6 dalış 9 gün 7 gece

Yazının devamı


Meksika – Cozumel Dalış ve Kültür Turu

Meksika’nın Cozumel adası 1961 yılına kadar balıkçı adasıydı. Jacques Cousteau dünyanın en güzel dalış noktalarından biri olduğunu söyledi ve dalıcıların vazgeçilmezlerinden oldu. Milli park ilan edilen bölge, zengin tropik sualtı yaşamı ve mercan resifleri ile mutlaka gidilmesi gereken dalış bölgelerindendir. Mevsimsel olarak yapılan Bull Shark, Whale Shark turları ise unutulmaz sürprizler…

Yazının devamı


Galapalos – Ekvador Dalış ve Kültür Turu

Darwin’in evrim teorisini geliştirdiği Galapagos adaları, günümüze kadar korunmuş izole vahşi yaşamıyla mutlaka görülmesi, yaşanması gereken bir deneyim.

Yazının devamı


Sipadan Kapalai Resort Dalış Turu

Aydın Kışınbay rehberliği ile… Sipadan’da çok daha fazlasını göreceksiniz. Dünyanın en iyi ilk 10 dalış noktası arasındaki Sipadan adasında kaplumbağaların dansını izleyecek, akya, barakuda sürülerinin içinde yüzecek ve bu muhteşem sualtı dünyasının diğer sürprizlerini keşfedeceksiniz.

Yazının devamı


ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.