Fotoğrafçılık Kulübü

Özer Ergüler ile Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf atölyesi olarak 3500’den fazla kişiye kişisel kurs vermenin yanında kurumların hobi kulüpleri için fotoğrafçılık eğitimleri de düzenliyoruz. Firmaların kendi ofislerinde ve/veya Taksim’deki atölyemizde fotoğraf kurslarını tamamlayıp, fotoğraf gezileriyle pratik yapıyoruz. Kurum çalışanlarınız iş çıkışı güzel fotoğraf çekmeye dair sunum ve çekimlerle hoşca vakit geçirip, çekim gezileriyle öğrendiklerini pekiştirdikleri kurslarımız, ofis ortamında ya da Taksim’deki atölyemizde yapılabilir. Özer ERGÜLER Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri ve Reklam Ajansı olarak birçok farklı sektöre fotoğrafçılık ve ajans hizmeti vermekteyiz.

Yazının devamı


İğneada Doğa Turu

Sabah saatlerinde gezgin fotoğrafçı dostlarımız ile buluşup, Kırklareli’ne bağlı İğneada ‘ya doğru yola çıkarak İğneada Doğa Turumuza başlıyoruz

Yazının devamı


İstanbul’un İncileri, Prens Adaları

Muhteşem manzaraların tarihle buluştuğu yerlere, doğaya, faytonlara, denize yakından, İstanbul’a karşıdan bakan muazzam adalar Prens Adaları…

Yazının devamı


Kuzguncuk

Kuzguncuk halen yaşayan eski bir mahalle, üç dini barındıran, güleryüzlü ve hoşgörülü insanları boğazın en güzel kıyısında buluşturan muhteşem semt.

Yazının devamı


İstanbul’un Gizleri ve Dehlizleri

İstanbul’un gizleri fotoğraf turu ile tüm tarihe tanıklık edeceğiz. İstanbul öyle bir şehirdir ki; attığınız her adımın altından hikayeleriyle birlikte tarih fışkırır. Kimi kendini hemen belli eder, kimi sır olur gider.

Yazının devamı


Venedik Karnavalı

Profesyonel fotoğrafçılar için ilk önerimiz olan Venedik Karnavalı her yıl şubat ayında. Dünyanın en keyifli fotoğraf “an” larına tanıklık edeceğiniz bu karnaval, renkleri ve tarihin büyüsü ile aklınızı başınızdan alacak.

Yazının devamı


Yedigöller Turu

Yedigöller Turu ile Yedigöller’e ve muhteşem renklere yolculuğumuz, uzman rehberimizin keyifli fotoğraf hikayeleri anlatımı ile başlıyor. Manzara ise Milli park girişi ile bize emanet artık. Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Nazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Sazlıgöl, Gülen Kayalar, Dilek Çeşmeleri, Şelaleler Yedigöller bölgesindeki göreceğimiz rotamız.

Yazının devamı


Moğolistan Fotoğraf Turu

Bu bölgeye giderken Naadam Festival tarihini gözetmek fotoğraf açısından zenginlik sağlayacaktır. Türkçe’de “3 Erkek Oyunu” anlamına gelen Naadam Festivali; okçuluk, güreş ve at yarışlarından oluşmaktadır. Her yıl Moğolları aynı çatı altında birleştiren bu festival Moğol halkı için dini ve siyasi açıdan oldukça önemli bir etkinliktir.

Yazının devamı


Kamboçya, Vietnam Turu

Başka bir doğa, iklim, savaş, insan, aşk, nefret, yemek, açlık arasında o kadar çok an var ki Kamboçya Vietnam da, karelere sığar mı bilmiyoruz. Fotoğraf çekemeyeceğiniz boğazınızın düğümlendiği anlar olacağı gibi, gözünüzün gördüğünü kare içine sığdıramayacağını anlar da olacak. Burası makinanızın “HACI” olacağı yer.

Yazının devamı


ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.