BALKAN ŞEHRİ & SARAYBOSNA

Bu kaçış planımızda Balkanlar’da hala Osmanlı izlerini göreceğiniz Anadolu ile Avrupa yapılarla sentezlenmiş, muhteşem doğasına hayran kalacağınız Saraybosna’da tanıdık ve bir o kadar da farklı bir kültürle tanışacak, hafta sonunuzu Bosna-Hersek’te değerlendireceksiniz.

istenbunaldim ailece dostlarla vizesiz yalnizgezenler yurtdisi

€ 0

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

SARAYBOSNA

Lokasyon

5/10

Fiziksel

18 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Cumartesi sabahı yeni bir heyecanla uyanır, Saraybosna uçuşumuz için Sabiha Gökçen’e gelirsin.

İlk durağımız Saraybosna’da uçağımızdan ayrıldıktan sonra Baščaršija ve Sebilj.

Ardından Mimar Sinan’ın eseri Gazi Hüsrev Cami, Kurşunlu Medresesi, Saat Kulesi ve yöresel ürünlerin sergilendiği çarşı gezisi.

Şehirde öğle yemeği vakti geldiğinde yörenin lezzetlerinden olan Cevapçiçi (Balkan Köftesi) ağzınızı tatlandıracak. Yanına da “Jogurt” almanız tavsiyemizdir.

Öğle yemeğinizin ardından Ferhadija’da verilen serbest zaman sonrasında gezeceğin noktalar arasında Katolik Kilisesi, Kurtuluş Meydanı ve Sönmeyen Ateş Anıtı var.

Akşam yemeğimizi konaklayacağımız otelimizde alacağız.


2.Gün

Sabah otelde açık büfe kahvaltını alarak enerji dolu tura hazırsın.

Hünkâr Camii ve Sarayevksa Pivara binasınıda panoramik olarak görüp; I.Dünya Savaşı’nın fitilinin ateşlendiği yer olarak bilinen Miljacka Nehri üzerindeki Latin Köprüsü gözlemliyoruz.

Ardından Inat Kuca’nın hikâyelerini dinleyip, et yemekleri ve Boşnak mezelerini tadabileceğin harika bir restaurant ile baş başa kalacaksın.

Ve programımız sonlandıktan sonra İstanbul uçuşumuz için Havalimanı’na geçiyoruz.

Kısa bir uçuşun ardından İstanbul’a dönüyor, farklı bir kaçış planında bir araya gelmek üzere vedalaşıyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:    

...

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

...

AYRINTILAR:

  • 1 Gece / 2 Gün

BİLGİLER:

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal ve Cayma Hakkı;

Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda;

Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.