KATALAN KÜLTÜRÜ & BARSELONA

Bu kaçış planımızda İspanya’nın kuzeybatısına, özerk bölge Katalonya’nın başkentine keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Katalan Kültürü Barselona Turu ile ayaklarınızın altına seriliyor… Evet, tahminin doğru rotamız gerçeküstü bir kent; Barselona…

yurtdisi

€ 0

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

BARSELONA

Lokasyon

7/10

Fiziksel

16 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli yol arkadaşlarımızla gerçekleştireceğimiz üç günlük kaçış planımıza sabah saat 07.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşarak başlıyoruz.

08.45’de kalkışı gerçekleşecek Pegasus Hava Yolları, Barselona uçuşumuz için bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında tamamen hazır olarak İstanbul’a yukarıdan evlada demeyi bekleyeceğiz.

Ortalama 3 saat 45 dakika sürecek olan uçuşumuz sonrasında Barselona Uluslararası Havalimanı’na inişimizi gerçekleştiriyoruz.

Bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında bizi bekleyen transfer aracımız ile şehir merkezine doğru hareket ediyoruz.

Rehberimiz ile birlikte keyifli bir şehir turu ile Barselona’ya merhaba diyoruz. Program arasında öğle yemeğimizi alacak ve gezimize devam edeceğiz.

Sonrasında otele varıp, biraz dinlendikten sonra akşam yemeği için beraber Barselona’nın akşam neşesi içerisine giriyoruz.

Konaklama otelimizde.


2.Gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında ilk gezi noktamız 1900-1914 tarihleri arasında Güell ailesinin soyluluk göstergesi olarak inşa edilen ve 1920’li yıllardan itibaren halka açılan Park Güell olacak.

Bir masal diyarında gibi Park Güell içerisinde adımlarken rengârenk mozaikler, şeker görünümlü evler ve diğer mimari yapılar bizi kucaklayacak. Barselona’yı ise kuşbakışı görme fırsatına erişeceğiz.

Bu keyifli güne Poble Espanyol ile devam edeceğiz. Ama önce öğle yemeğimizi alacağımız noktaya geçeceğiz.

Poble Espanyol; kocaman duvarların arasında, dar ve küçük sokakları ile tüm dikkatlerinizi üzerine çekecek köy, harika fotoğraf kareleri yakalamanıza fırsat tanıyacaktır.

Rehberimizin bilgilendirmeleri ile geçen bu keyifli gün sonrasında aracımızla akşam yemeğimizi almak üzere şehir merkezine geri döneceğiz. Flâmenko dinleti ve gösterisi eşliğinde yemeğimizi aldıktan sonra son gece konaklamamız için otelimize geçeceğiz.


3.Gün

Keyifli bir turun son gününe, Barselona’da son kahvaltıya uyanıyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra transfer işlemi ile birlikte otelden ayrılıyor ve Barselona Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz.

16.00 Pegasus Hava Yolları İstanbul uçuşu için bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamlayarak uçuş saatimizi bekliyoruz.

Akşam saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na varıyor ve sizlerle başka kaçış planlarında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

AYRINTILAR:

  • 2 Gece / 3 Gün
  • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir

BİLGİLER:

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal ve Cayma Hakkı;

Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda;

Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.