PERSLERDEN GÜNÜMÜZE & İRAN

Renklerin büyüleyici dansına ev sahipliği yapan camileriyle ünlü İran... Güneşin ilk ışıklarının vitray camlarına dokunması ile görsel bir şölene şahitlik etmek için biz İran yolcusuyuz. Perslerden günümüze uzanan coğrafyanın kadim kapılarını aralayacak; Hoy, Tebriz, Kandovan’ı adımlayacağız.

istenbunaldim basbasa dostlarla kulturturlari yurtdisi

₺ 2,750

2 GECE - 3 GÜN

28 Şubat - 01 Mart 2020

3 GÜN

Süre

İRAN

Lokasyon

5/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Sabah 08:30'da Van’dan hareket edip Kapıköy ( Razi ) kapısından İran’a geçeceğiz. Hoy şehir Gezisi. Şems-i Tebriz’i ziyaret ettikten sonra öğlen yemeğinde İran'ın farklı lezzetlerini deneyimleyip Tebriz'e doğru hareket edeceğiz. Sufiyan'da yöresel çay ikramı sonrası Tebriz'in muazzam güzelliklerinden biri olan Sufiyan'ı gezip, serbest zaman sonrası akşam yemeğimizi aldıktan sonra konaklama için otelimize geçeceğiz.

Konaklama: Tebriz Behboud Hotel 4*


2.Gün

Sabah otelimizden çıkıp tam gün Tebriz'i gezeceğiz. Gök Mescidi, Cuma Mescidi, Ark ve Türk edebiyatının büyük şairlerinden Şehriyar'ın kabrinin de bulunduğu Makberetüş - Şuera ( Şairler Kabristanlığı ) gibi önemli yerleri gezeceğiz.

Tebriz’in en önemli kapalı alışveriş merkezi olarak kabul edilen ve bir kilometrekare büyüklüğünde, içinde küçük çarşıların ve 20 adet kervansarayın bulunduğu tarihi çarşıyı gezeceğiz. Alışveriş yapmak için serbest zaman ayırdıktan sonra İran sofrasının farklı tat ve sunumlarını tadacak Kandovan'ı gezeceğiz.

Konaklama: Tebriz Behboud Hotel 4*  


3.Gün

Sabah 09:30'da Tebriz’den Van’a hareket edip güzel kent Tebriz'e veda edeceğiz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:     

 • ULAŞIM
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • 2 GECE KONAKLAMA
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GEZİ SIRASINDAKİ ULAŞIMLAR
 • SEYAHAT SİGORTASI

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:    

 • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARÇ PULU
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR:

 • 2 Gece / 3 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Kesin rezervasyon işlemlerinde 15 günden az kalan süre zarfında iptal/iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
 • Tur bilgilendirmesi e-posta adresinize, tur tarihinden 2 gün önce iletilecektir.
 • Kontenjanlar değişiklik göstermektedir.
 • Garanti altına alınmamış rezervasyonlar için acenta herhangi bir yer opsiyonu tutmakla yükümlü değildir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

İptal ve Cayma Hakkı; Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda; Gezimiz, minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.