ANDER SEVDALUK & DOĞU KARADENİZ

Neşenin, kahkahanın, başkaldırışın, hırçınlığın hüküm sürdüğü bu güzelim toprakları keşfe çıkıyoruz… İnsanı ile, tabiatı ile, yaşantısı ile eşi benzeri nadir bulunan yerlerde.. Tadına doyum olmayan Karadeniz yemekleri var bu toprakların kadınlarının elinden çıkan.. Müziği, dansı, yaşamayı, gülmeyi, bu kadar seven bir kültürle tanışmanın inanılmaz heyecanı var, mutluluğu var, içi içine sığmama var. Doğanın bu yörenin insanına verdiği şekil var.. Mücadeleci ve bağımsızdır Karadeniz insanları, kimseden yardım almadan, sorunlarını kendi başına çözebilme yetisi de kazandırmıştır tabiat onlara… Yerinde duramama ama aynı zamanda sonsuz bir kabulleniş var…

istenbunaldim ailece basbasa dogaturlari dostlarla kizkiza yalnizgezenler yurtici

₺ 1,575

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

2 GECE - 3 GÜN

10 - 12 Ocak 2020

3 GÜN

Süre

DOĞU KARADENİZ

Lokasyon

6/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile saat Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin sonrasında Pegasus Hava Yolları PC2810 sefer sayılı uçuş ile saat 06:10’da Trabzon’a hareket ediyoruz.  Planlanan varış saati 07:50’dır.

Trabzon’a varışımız sonrasında gezi boyunca kullanacağımız aracımız ile buluşarak Çamlıhemşin’e doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Vadisi’ni arkamızda bırakarak ilerleyeceğimiz bu yolculukta keyifli bir çay – kahve molası için Çinçiva Köyü’nde molamızı veriyoruz. Tarihi konaklar ve köprülerin gölgesinde dinlendikten sonra zamana şahitlik etmiş Zil Kale’ye rotamızı çeviriyoruz.

Çat Vadisi’nin harika manzarası eşliğinde kendimizi bulacağımız kale yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra rotamızı Ayder Yaylası’na, bizi bekleyen beyaz cennete çeviriyoruz. Öğle yemeği molamızın sonrasında birer şamyel alıyoruz ve kaymaya başlıyoruz çocuklar gibi…

Artık dinlenme zamanı diyerek bizi bekleyen otelimize geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Viya Pansiyon & Bungalov Çamlıhemşin


2.Gün

Sabah otelimizde alacağımız keyifli bir yayla kahvaltısı sonrası Galer Düzü’ne doğru yola koyuluyoruz.

Yeşilin beyaza ile olan uyumu ile gözlerimizi şenlendirip doğanın tadını çıkartıyoruz. Doğanın tadını çıkaracağımız bugün içerisinde doğayı içimize çekiyoruz. Öğlen yemeğini yine doğanın huzuru ile alacağız.

Ve programımız sonrasında otelimize dönüş yapıyoruz.

Yemek sonrasında ise keyifli bir soba başı sohbeti için Ayder’e çıkıyoruz.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Viya Pansiyon & Bungalov Çamlıhemşin


3.Gün

Sabah otelimizden aldığımız kahvaltı sonrasında bu muhteşem coğrafyaya elveda demek için Tar Deresi ve Bulut Şelalesi yürüyüşlerine hazırlanıyoruz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağımız bu yürüyüş bizi biraz acıktıracak.

Öğle yemeği molamızın sonrasında biraz dinlenip Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz. Varışımız ve işlemler sonrası Pegasus Hava Yoları PC2825 sefer sayılı uçuş ile saat 18:10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Planlanan iniş saati 19:55’tir.

Önemli Not: Yaylalarda hava durumu anlık olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı programdaki yaylalara çıkılamama ihtimaline karşı farklı bir rota belirlenecektir.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:  

 • İKİ GECE BELİRTİLEN VEYA BENZERİ OTELDE KONAKLAMA VE KAHVALTI
 • İKİ AKŞAM YEMEĞİ
 • ÜÇ ÖĞLE YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GEZİ SIRASINDAKİ ULAŞIMLAR VE BÖLGE İÇİ HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR:

 • 2 Gece / 3 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Kesin rezervasyon işlemlerinde 15 günden az kalan süre zarfında iptal/iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
 • Tur bilgilendirmesi e-posta adresinize, tur tarihinden 2 gün önce iletilecektir.
 • Kontenjanlar değişiklik göstermektedir.
 • Garanti altına alınmamış rezervasyonlar için acenta herhangi bir yer opsiyonu tutmakla yükümlü değildir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

İptal ve Cayma Hakkı; Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda; Gezimiz, minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.