BATI KARADENİZ & SAFRANBOLU

Bu kaçış planımızda bir ince rüzgar tarayacak saçlarını, hafif soluklanacak bir konak gölgesi yetecek sana. Güzel bir merhaba diyeceğin uyanış sonrası mavi ve yeşil büyülemeye devam edecek zihnini.

istenbunaldim ailece dogaturlari dostlarla kizkiza kulturturlari yalnizgezenler yurtici

₺ 0

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

SAFRANBOLU

Lokasyon

6/10

Fiziksel

24 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Sabah erken saatlerde siz değerli yol arkadaşlarımızla belirlenen noktalar da buluşuyoruz. Ve ardından Safranbolu’ya doğru harekete geçiyoruz. Yaklaşık beş saat sürecek yolculuğumuzun ardından Safranbolu’ya varıyoruz.

İlk durağımız “Cam Teras”. Bu noktamız da Safranbolu’nun eşsiz doğal güzellikleriyle baş başa kalıyoruz. Türkiye de bir ilk olan cam terastan kanyon ve tarihi ince kaya su kemerlerini görüyoruz.

Öğle yemeğimizi alıp biraz soluklandıktan hemen sonra mini gezi araçlarıyla Safranbolu’nun derinliklerine iniyoruz. Mini araçlarla ziyaret yerlerimizde durup anlatımlar eşliğinde bu tarihi şehrin yürüyerek gidemeyeceğiniz noktalarına gidiyoruz. (Bu araçlarla turumuz yaklaşık iki buçuk saat sürecektir.)

Bu zevkli ve eğlenceli turdan sonra otelimize gitmek için yola çıkıyoruz.

Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte sohbetin yanında közde güzel bir kahve içmeye gidiyoruz.


2.Gün

Sabahın erken saatlerinde güzel bir uykunun ardından güne merhaba demek için kahvaltı masasında buluşuyoruz. Kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp kaçış planımızın ikinci gününe başlıyoruz.

Safranbolu’ya veda etmeden bir Yörük Köyü ziyareti gerçekleştiriyoruz.

Bu keyifli zaman diliminin ardından bir başka güzel şehre, Amasra’ya hareket ediyoruz.

Yolumuz üzerinde bizi ormanların renk cümbüşü selamlıyor.

İlk durağımız Amasra’ya giriş yapmadan önce Fatih Sultan Mehmet’in de ‘’LALA LALA, ÇEŞM-İ CİHAN BURA MI OLA?’’ dediği Bakacak mevkii seyir noktasında mola verip Amasra’yı ve Karadeniz’i seyrediyoruz.

Daha sonra ki durağımız Amasra’nın güzellikleri…

Barış AKARSU’nun heykelinin yanında geçerek Amasra kalesine çıkıyoruz. Kaleyi gezdikten sonra Amasra çarşılarından geçerek yemeğimizi almaya gidiyoruz. Karadeniz’e gelip balık yemeden olmaz, muhteşem Amasra salatasıyla birlikte balığımızın tadını çıkartıyoruz.

Yemekten sonraki serbest zamanımızın ardından artık maviye veda edip yeşillerin arasından otobüsümüzle Çaycuma, Devrek, Mengen, Bolu güzergâhın da dağların arasında süzülerek İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:                       

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:AYRINTILAR:

  • 1 Gece / 2 Gün
  • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.

BİLGİLER:

  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal ve Cayma Hakkı;

Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda;

Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.