BİR GÖÇÜN HİKAYESİ: YÖRÜK KERVANI & KAŞ

Yörük kelimesi “yörü-mek” fiilinden yapılmış bir ad olup “yürüyen” demektir; sözlükte “göçebe, göçer-ev, göçer” mânasına gelir. Yoğun, koşuşturmalı gündelik hayatımıza kısa bir ara verip kendimizi doğanın huzurlu havasına teslim edeceğiz ve yörükler gibi göçebe yaşamı tadacağız.

basbasa dogaturlari dostlarla kizkiza yalnizgezenler yurtici

₺ 3,900

3 GECE - 4 GÜN

03 - 06 Eylül 2020

4 GÜN

Süre

KAŞ

Lokasyon

7/10

Fiziksel

14 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Dalaman Havalimanı’na varış ve karşılama.

İlk Güzergâhımız Uğrar-Tekircik (5 km) olacak. Öğlen Tekircik mevkiine varıp öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kızılgöller'e (6 km) doğru yürüyüş rotamıza devam edeceğiz. Kızıl Göller'e varıp akşam kampımız için hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra her şeyden uzak, doğanın içerisinde ruhu besleyen sakinlik eşliğinde gün batımını izleyeceğiz. Ardından akşam yemeğimiz sonrası yarınki rotamız için enerji toplayacağız.


2.Gün

Sabah güne başlayıp kahvaltı ettikten sonra ormanın içinde 3 buçuk saatlik bir yürüyüşe çıkıp ruhumuzu dinlendireceğiz. Sonrasında öğle yemeğimizi alıp yol arkadaşları olarak çadırda toplaşıp keyifli sohbetler edeceğiz. Ardından akşam yemeğimizi alıyoruz.


3.Gün

Sabah uyanıp kahvaltımızı aldıktan sonra dönüş yoluna doğru koyulacağız. Sinneli Köyü'ne hareket edip bize özel tahsis edilmiş aracımızla buluşacağız ve Kaş Merkez'e doğru gideceğiz. Dalaman Havalimanı'na varıp başka bir turumuzda görüşmek dileğiyle siz yol arkadaşlarımıza veda edeceğiz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:  

 • BÖLGE İÇERİSİNDEKİ ULAŞIMLAR
 • TÜM YEMEKLER
 • DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
 • YAYLADA İKİ GECE ÇADIR KONAKLAMASI
 • GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 • SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR:

 • 2 Gece / 3 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Kesin rezervasyon işlemlerinde 15 günden az kalan süre zarfında iptal/iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
 • Tur bilgilendirmesi e-posta adresinize, tur tarihinden 2 gün önce iletilecektir.
 • Kontenjanlar değişiklik göstermektedir.
 • Garanti altına alınmamış rezervasyonlar için acenta herhangi bir yer opsiyonu tutmakla yükümlü değildir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

İptal ve Cayma Hakkı; Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda; Gezimiz, minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.