BUTİK KARS TURU

2 Kişiye Özel Kişi Başı Paket Fiyatımız: 3275 TL - 4 Kişiye Özel Kişi Başı Paket Fiyatımız: 2650 TL

₺ 2,425

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

2 GECE - 3 GÜN

12 - 14 Şubat 2021

3 GÜN

Süre

KARS

Lokasyon

6/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile havalimanı’nda buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin sonrasında Kars’a hareket ediyoruz. Kente varışımız sonrasında gezi boyunca kullanacağımız aracımızla buluşup keyifli bir kale yürüyüşü için ilk rotamızı şehir merkezine çeviriyor ve danışmanımızdan bölge hakkında bilgiler almaya başlıyoruz. Kars Kalesi’ne varışımız ile birlikte hafif bir yürüyüşe geçiyoruz. Şehrin görkemli yapılarını yüksekten gözlemleyebileceğimiz kale yolunda kentin efsanelerini ve hikayelerini dinleme fırsatımız olacak. Çay – kahve molası verip güzel bir soluklanma molası sonrasında öğle yemeğimizi almak üzere şehir merkezinde yer alan yöresel restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeği molamız sonrasında Kars şehir merkezinde yer alan yeni bir müze kompleksine, Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi’ni rotamızı çeviriyoruz. Birinci Dünya Savaşı öncesi ve sonrasında bölgede gerçekleşen olayları danışmanımızın anlatımları ile müzede hissedeceğiz. Müze gezimiz sonrasında şehir merkezinde Rus mimari özelliklerini gözlemleyebileceğimiz sokakları adımlayacak ardından odalara yerleşme ve dinlenme için otelimize geçeceğiz. Akşam yemeği için danışmanımızın belirttiği saatte lobide bir araya geleceğiz. Yöresel bir restoranda akşam yemeğimizi alacak ve keyifli bir uyku için otelimize döneceğiz.


2.Gün

Güzel bir uyku sonrasında Anadolu’nun en özgün kentlerinden Kars’ta gözümüzü açmanın mutluluğu ile otelimizde kahvaltımızı gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise Ani Antik Kenti’ni ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Ani Antik Kenti’nde bölgenin en eski yapılarını gözlemleyecek ve tarihin coğrafyadaki akışına tanıklık edeceğiz. Rehberimiz ile antik kent içerisindeki yürüyüş rotamızı anlatımlar eşliğinde tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için rotamızı Çıldır Gölü’ne çeviriyoruz. Her mevsimi güzel olan Çıldır Gölü’nün muazzam güzelliğine şahit olduktan sonra bu bölgeye has olan Sarı Balığı tadıyoruz. Yemek molamız sonrasında hava durumunun elverişliliği ile Çıldır’da buz tutmuş gölün üzerinde atlı kızak keyfi yapıyoruz. Yeryüzünün en keyifli anlarından birini yaşayacağımız bu dakikalar sonrasında günün yorgunluğunu biraz hafifletmek için otelimize doğru dönüş yoluna geçiyor, biraz dinleniyoruz. Dinlenme molamızın hemen sonra akşam yemeğimiz için lobide bir araya geliyor ve yöresel bir restorana geçiyoruz. Yemek sonrasında beyaz coğrafyadaki son uykumuz için otelimize döneceğiz.


3.Gün

Kars’taki son sabahımıza gözümüzü açıyor ve valizlerimiz ile otelimizden ayrılıyoruz. Rotamızı Boğatepe (Zavot) Köyü’ne çeviriyoruz. Bizleri evlerinde kahvaltı için ağırlayacak olan köyün değerli sakinleri ile geçireceğimiz hoş sohbetler eşliğinde güne merhaba derken Kars’ın lezzetli peynir çeşitlerine kendimizi bırakacağız. Kahvaltımız sonrasında Türkiye’nin ilk ve tek Peynir Müzesi’ni geziyoruz. Burada Kars’ın Gravyer Peyniri hakkında bilgi ediniyoruz. Köy içerisinde gerçekleştireceğimiz keyifli zaman dilimi sonrasında bize evlerinin kapılarını açan Boğatepe Köyü sakinlerine veda edeceğiz. Kars şehir merkezine dönüşümüz ile havalimanı transferimizden önce serbest zamanımızı kullanıyor ve geç öğle yemeğimizi alıyoruz. Programımız sonrasında Kars Havalimanı’na hareket ediyoruz. Varışımız ve işlemler sonrası İstanbul’a hareket ediyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:  

 • PROGRAM İÇERİSİNDE KAHVALTI DAHİL ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMA (BİR KAHVALTI BOĞATEPE KÖYÜ İÇERİSİNDE, KÖY EVLERİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR.)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGE İÇİ TÜM TRANSFERLER (KARŞILAMA VE UĞURLAMA DAHİL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ (FİKS MENÜ)
 • MÜZE VE ÖREN GİRİŞ BİLETLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • ATLI KIZAK SEYRİ (HAVA DURUMU UYGUNLUĞU GEREKLİDİR.)

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR

 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Konaklama tesisi ve restaurantların bilgileri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Uçak bileti hariç veya farklı parkurdan programa dahil olmak isteyen katılımcılarımız biletleme işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Tek kişilik konaklama seçeneği için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili programlarımız 2/4/6/8 kişilik özel gruplarınız için istediğiniz tarihlerde düzenlenebilmektedir. Detaylar için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiiniz.

BİLGİLER

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk olan 12 (on iki) kişi sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TUR İPTAL VE CAYMA HAKKI 

 • Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. 
 • Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını acenteye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

COVID-19 HAKKINDA

 • İnİstanbul Turizm ailesi olarak genel satışa açık ve kapalı grup programlarımız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan pandemi önlemlerini dikkate alıyoruz.
 • Yurtiçi programlarımızda Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip konaklama tesisleri kullanılmaktadır.
 • Tüm programlarımızda misafirlerimiz ve gezi ekibimiz için hijyen kiti dağıtımı yapılmaktadır.
 • Kullanılan transfer araçları gerekli hijyen kuralları çerçevesinde kullanıma sunulmaktadır.
 • Mevsim şartları müsaitliğine göre programlarımızda rekreasyon hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri, rehberlik hizmetleri açık hava tercih edilerek gerçekleştirilmektedir. 
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilgilendirme Sayfası: https://covid19.saglik.gov.tr/

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.