BUTİK KİEV TURU & UKRAYNA

Özel grup fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

$ 565

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

UKRAYNA

Lokasyon

4/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Perşembe günü sabah saatlerinde uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere havalimanında buluşuyoruz. Kiev Havalimanı'na varışımısz sonrasında bagaj alımı ve pasaport işlemleri sonrasında otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.

Otele varış ve odaların alınmasının ardından akşam saat 20.30’da “Avalon Eğlence Kompleksi”Elit Teras Restaurantı’nda akşam yemeğine geçilecektir.

Gece saat 22.30’da otele dönüş veya serbest zaman.

Not: İsteyen misafirlerimiz Avalon Eğlence Kompleksindeki akşam yemeğinin ardından bulunduğumuz kompleksin diskosunda Kiev gece hayatının tadını giriş için ilave herhangi bir ücret ödemeden sabahın erken saatlerine kadar çıkartabilirler.

Avalon Eğlence Kompleksinden 3* ve 4* otellerimize kadar taksi ücreti Türk Lirası olarak maksimum 8-12 TL karşılığında bir ücret tutmaktadır. Görevlilere belirtilmesi halinde taksiler misafirlerimiz için kapıya bizzat çağrılacaktır. 4* Butik Otel ile mesafesi ise 30 mt’dir.


2.Gün

Sabah kahvaltısının ardından saat 11.30’da otelimizden ayrılış ve Kreschatik ( Kreşatik ) Meydanına geçiş.

Kreschatik Caddesinde bir yandan görkemli ve etkileyici binalar arasında yürürken, bir yandan da 2013 yılı Kasım ayında halk ayaklanmasının başladığı ve görüntüsü ile insanı cezbeden meydanı ziyaret edip ve bilgi alacağız.

Hemen sonrasında Kreschatik’ten sadece 7 km uzaklıktaki Ukraynalıların atalarının sembolize edildiği “Kozak” köyü olan “Mamajeva Sloboda”ya ziyaret ve ortaçağ Ukraynalıların yaşayışını gözleme imkânı bulacağız. Öğle yemeğimizi de bu köyde ortaçağdan esintiler ve müzik eşliğinde yiyeceğiz.

Daha sonrasında yolumuz üzerinde olan ve Kiev’in Naziler tarafından işgali ile birlikte büyük tradejinin yaşandığı “Babiy Yar” alanına geçeceğiz. 19 Eylül 1941’de şehrin işgalinden sadece 10 gün sonra bu alanda Naziler tarafından sivil halka karşı soykırıma başlanır ve Nazi kayıtlarına göre sadece ilk 2 günde 33.771 sivil öldürülür. Daha sonraki dönemde 40.000’i Yahudi kökenli olmak üzere bu alanda 100.000 sivil katledilir.

Bu bölümde yakın tarihin izinde giderken sabahki gezimizde bahsettiğimiz Meydan’daki halk ayaklanması ile 2014 yılında Ukrayna’dan Rusya’ya kaçmak zorunda kalan Devrik Lider Yanukovich’in 1500 dönüm arazi üstüne kurulu Rezidansını ziyaret edeceğiz. Rezidans dönüşü Obolon sahil birlikte bandında Ukraynalılar ile birlikte keyif yürüyüş yaparak, akşam yemeğimiz için sahil bandının sonundaki “Golf Club”’a geçeceğiz.

Akşam yemeğinden sonra otele dönüş ve geceleme otelinizde.


3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından saat 11.30’da otelimizden ayrılış Anavatan heykeli alanı panoromik ve Pecharskaya Lavra Manastırı turu başlayacaktır. Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI yy. ortasına tarihlenmektedir. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. Yapı üst kısım ve alt kısım olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hıristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Onun içindir ki Kiev şehri, Slav şehirlerinin anası olarak adlandırılmaktadır.

Manastır ziyaretimizin ardından saat 14.00’da öğle yemeği için “Brazil” restauranta geçilecektir.

Öğle yemeğinin ardından St.Sofia ve St.Michel Katedrallerinin bulunduğu meydana geçeceğiz. Bu meydan Tarihi Vladimirskiy Caddesi üzerinde olup cadde üzerindeki tarihi mekânlar hakkında bilgi alacağız. Ardından yürüyerek Andreyevsky Yokuşu’ndan aşağıya inerek turumuzu tarihi Padol semtinde sona erdireceğiz.

Bu noktada elde edeceğiniz serbest zaman içerisinde arzu eden misafirlerimiz tarihi Padol semtini gezebilir yâda semte çok yakın olan Kreschatik Caddesi’ne yürüyebilirler. Cadde üzerinde bulunan hem alış-veriş merkezlerinde hem de merkeze ve otellere yakın “Ocean Plaza” terasındaki Ocean City Beach Clup’ta hoşça vakit geçirebilirler. Boş vaktini Beach Clup’larda geçirmek isteyen misafirlerimiz için Dinyeper Nehri kenarındaki Bora Clup’ta başka bir alternatiftir.

Akşam yemeği için saat 20.15’te otelimizden etkileyici dekorasyon ve lezzetlere sahip “Pervak” restauranta hareket edeceğiz.


4.Gün

Pazar günü, sabah kahvaltısının hemen ardından odaların boşaltılması ve havaalanına hareket için otelimizden ayrılıyoruz. Ve havalimanına varışımız sonrasında İstanbul'a hareket ediyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • PROGRAM İÇERİSİNDE KAHVALTI DAHİL ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMA
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGE İÇİ TÜM TRANSFERLER (KARŞILAMA VE UĞURLAMA DAHİL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ (FİKS MENÜ)
 • MÜZE VE ÖREN GİRİŞ BİLETLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • ŞEHİR VERGİLERİ
 • EKSTRA OLARAK BELİRTİLMEYEN ETKİNLİKLER

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ULUSLARARASI GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 • VİZE ÜCRETİ, KONSOLOSLUK ÖDEMELERİ
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ PULU
 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR

 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Konaklama tesisi ve restaurantların bilgileri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Uçak bileti hariç veya farklı parkurdan programa dahil olmak isteyen katılımcılarımız biletleme işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Vize ve konsolosluk hizmeti hariç programlarımızda isteyen katılımcılarımız vize işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Tek kişilik konaklama seçeneği için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili programlarımız 2/4/6/8 kişilik özel gruplarınız için istediğiniz tarihlerde düzenlenebilmektedir. Detaylar için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiiniz.

BİLGİLER

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk olan 12 (on iki) kişi sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TUR İPTAL VE CAYMA HAKKI 

 • Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. 
 • Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını acenteye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

COVID-19 HAKKINDA

 • İnİstanbul Turizm ailesi olarak genel satışa açık ve kapalı grup programlarımız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan pandemi önlemlerini dikkate alıyoruz.
 • Yurtiçi programlarımızda Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip konaklama tesisleri kullanılmaktadır.
 • Tüm programlarımızda misafirlerimiz ve gezi ekibimiz için hijyen kiti dağıtımı yapılmaktadır.
 • Kullanılan transfer araçları gerekli hijyen kuralları çerçevesinde kullanıma sunulmaktadır.
 • Mevsim şartları müsaitliğine göre programlarımızda rekreasyon hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri, rehberlik hizmetleri açık hava tercih edilerek gerçekleştirilmektedir.  
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilgilendirme Sayfası: https://covid19.saglik.gov.tr/

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.