BUTİK LİKYA TURU & MUĞLA

Özel grup fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

₺ 3,650

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

MUĞLA

Lokasyon

7/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Likya turu yolculuğumuz için sabah saatlerinde havalimanında buluşuyoruz. Ve yaklaşık 1 saat 40 dakikalık bir yolculuk ile Dalaman Havalimanı’na varıyoruz.

Havalimanında bizi karşılayacak olan rehberimiz ve aracımızla turumuza başlıyoruz.

Buluşmamızın ardından ilk noktamız Dalyan olacak. Aracımızdan ayrılıp bineceğimiz kanal teknesiyle sazlıkların arasında keyifli bir yolculuk gerçekleştiriyoruz.

Yolumuz üzerinde kaya mezarlarını görüp fotoğraflıyor ve teknemizden yapılar hakkında bilgilerimizi ediniyoruz.

Kanal gezimizin sonunda teknemizle Anadolu sahillerinde Deniz Kaplumbağaları’nın yumurtlama noktalarından birisi olan İztuzu Plaj’ına varıyoruz. Buradaki yüzme molamızla birlikte biraz soluklanıp mavi sulara merhaba diyoruz.

Molamızın ardından teknemizle tekrar buluşup öğle yemeğimizi alacağımız kanal kenarındaki yöresel restauranta varıyoruz.

Yemeğimizden sonra teknemiz ile iskeleye vararak aracımızla tekrar yola çıkıyoruz.Bu sefer pusulamız Göcek.

Günün yorgunluğunu atmak için Göcek merkezde serbest vakti kahve içerek değerlendirebilir yâda çarşısında tur atabilirsin.

Serbest vakit sonrası ilk gece konaklamamız için otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.


2.Gün

İkinci günümüze kahvaltımızı otelimizde alarak başlıyoruz. Ardından Antalya’ya hafif uzanıp keyfili bir gün için yola düşüyoruz.

Kalkan ve Kaş’ı panoramik olarak göreceğimiz programımıza Kaputaş’da yüzme molası gerçekleştiriyoruz.

Yüzme molamızın sonrasında aracımız ile tekrar hareket edip batık şehir tekne turuna katılmak üzere Üçağız’a ulaşıyoruz.

İskeleden bizi bekleyen teknemiz ile hareket edip Esmeralda, Tersane, Hamidiye gibi bölge koylarında yüzme molası veriyoruz.

Öğle yemeğini teknemizde alıyor ve panoramik olarak batık şehir’i gözlemlemek üzere turumuza devam ediyoruz.

Simena Köyü’nü de gözlemledikten sonra iskeleye tekrar varıyor ve aracımızla buluşup Demre sınırları içerisindeki Likya Uygarlıkları Müzesi’ne gidiyoruz.

Rehberimizin anlatımlarıyla gezimizi tamamlayıp yolda dinlenerek otelimize dönüş yapıyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


3.Gün

Güzel bir güne daha merhaba diyoruz. Ve bugün karada yürümek için otelimizden kahvaltımızı yapıp ayrılıyoruz.Ve ilk gezi noktamız olan Saklıkent Kanyonu’na varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde kanyon içerisinde yürüyüş veya bölgedeki sportif faaliyetlerden yararlanmak için serbest zamanımızı kullanmaya başlıyoruz. Ardından dinlendirici bir molanın sonrasında Tlos Antik Şehri’ni panoramik görerek ovaya hakim bir noktada doğayla iç içe bir tesiste öğle yemeğimizi alıyoruz.

Burada geçirdiğimiz keyifli vakit sonrasında UNESCO Dünya Miras Listesi’nde 1988 yılında yerini alan ve Likya uygarlığının önemli şehri Ksantos’a varıyoruz.

Rehberimizin anlatımlarını dinleyerek antik kent hakkında bilgilerimiz tazeliyoruz.

Güzel kareler yakalayabileceğiniz antik kentte verilen fotoğraf molasından sonra otelimize dönmek üzere aracımızla buluşuyoruz.

Diğer günlere nazaran biraz daha erken vardığımız otelimizde akşam gerçekleştireceğimiz Paspatur Çarşısı ve eğlence programı için dinleniyoruz.

Akşam yemeğinden sonra belirlediğimiz saatte lobide buluşup akşam programımız için Fethiye ilçe merkezine geçiyoruz.

Program sonrası otelimize dönüş ve konaklama.


4.Gün

Denize doyacağımız bir güne merhaba diyerek uyanmak ne güzel. Kahvaltımızın ardından On İki Adalar tekne turuna katılmak üzere Fethiye iskelesine varıyoruz.

Teknemizle buluştuktan hemen sonra masmavi denize açılarak Fethiye körfezinin Bedri Rahmi, Boynuzbükü, Akvaryum koyları gibi birbirinden güzel koylarını kendimize mesken edineceğiz.

Ve bu keyif eşliğinde öğle yemeğimizi teknemizde alacağız.

Gün sonuna doğru iskeleye geri dönüp günümüzü Fethiye ilçe merkezindeki yüze yakın merdiven ile ulaşılan Amintas Kaya Mezarı’nı görerek sonlandıracağız.

Akşam yemeği ve konaklamamız için otelimize döneceğiz.


5.Gün

Likya turu yolculuğumuzun son gününe geldiğimizde ise bizi çok güzel bir tekne turu bekliyor olacak.

Valizlerimiz ile birlikte aracımızla otelden ayrıldıktan hemen sonra Kargı mevkiinde bulunan yöresel ürün pazarına uğrayıp bölge üretimi hakkında bilgi alacağız.

Dileyen misafirlerimizin alışveriş yapmalarının sonrasında Gökova körfezinin harika serinliği ile buluşmak üzere Akyaka’ya varıyoruz.

İskele’de bizi bekleyen teknemizle buluşup, yerlerimizi edindikten hemen sonra Gelibolu Adası, Sedir Adası, Lacivert Koy gibi güzel yüzme molalarına demir atmak için açılıyoruz.

Öğle yemeğimizi teknemizde alıp günü keyifle sonlandırdıktan hemen sonra iskeleye yanaşıyoruz.

Ve Batı Menteşe Dağları’nın altındaki onlarca gözeden soğuk suyun oluşturduğu Azmak Çayı tekne turu için kayıklara biniyoruz.

Göçmen kuşlara, nesli tükenen su canlılarına ev sahipliği yapan Azmak Çayı flora ve faunası ile sizleri büyüleyecek.

Bu keyifli kayık yolculuğu sonrasında iskelemizde aracımızla buluşup uçuşumuz için Dalaman Havalimanı’na hareketleniyoruz.

Bireysel olarak işlemlerimizi tamamladıktan sonra uçuşumuz ile İstanbul’a varıyor ve başka kaçış planlarında buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • DÖRT GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GEZİ SIRASINDAKİ ULAŞIMLAR VE BÖLGE İÇİ HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN TEKNE TURLARI
 • SEYAHAT SİGORTASI

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • ÖĞLE YEMEĞİ
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR:

 • 4 Gece / 5 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal ve Cayma Hakkı;

Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda;

Gezimiz, minimum 12 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.