BUTİK TREN İLE HİNDİSTAN TURU

Özel grup fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

$ 1,225

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

HİNDİSTAN

Lokasyon

5/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Uluslararası uçuş sonrasında Delhi Havalimanı’na varışımızı gerçekleştiriyoruz. Transfer aracımız ile buluştuktan hemen sonra Safdarjung Tren İstasyonu’na hareket ediyoruz. Ve Jaipur kentine ulaşmak için trenimize biniyoruz. Akşam yemeğini trende yiyoruz ve sabaha karşı Jaipur’a ulaşmış oluyoruz.


2.Gün

Trende alacağımız kahvaltı sonrasında şehir gezimize başlıyoruz. Amber Kalesi’nin içinde Sheesh Mahal, Jai Mahal gibi alanları da göreceğiz. Öğleden sonra pembe şehir olarak bilinen Jaipur şehir turumuza devam ediyoruz. Pembe renk geleneksel “hoşgeldin” anlamında kullanılır; 1876 yılında Prens Albert'in ziyareti onuruna şehir Pembe renge bürünmüştür ve halen şehirde hoş geldin ‘’kutlamaları için bu renk kullanılmaktadır. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında Jantar Mantar Gözlemevi, Hawa Mahal veya Rüzgârlar Sarayı olarak da adlandırılan yapı yer almaktadır. Su Saray olarak bilinen Jai Mahal Sarayı’nda görkemli bir akşam yemeğine katılacağız. Güzel bir akşam yemeğinin ardından Sawai Madhopur keşfimiz için trene dönüyoruz.    


3.Gün

Güne 1980 yılında milli park statüsü kazanan, Kuzey Hindistan’ın en büyük milli parklarından biri olan Ranthambore’de orman safarisi ile başlıyoruz. Bu park genel olarak kaplanları ile ünlü, doğal habitatlarında rahatlıkla onları gözlemeyebilirsiniz. Safarinin ardından orman kulübesinde leziz bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltının ardından trene dönecek ve Chittorgarh’a doğru yola çıkacağız. Yolculuk sırasında trende görkemli bir öğle yemeği yiyecek ve ulaşmış olacağız. UNESCO Dünya Mirasları listesinden, 240 hektarlık bir alana yapılmış Rajput kültürünün en iyi sembollerinden olan Chittorgarh Kalesini keşfe çıkacağız. Günümüzde gerçek dışı görünen bu kahramanlık öyküleri Chittorgarh’da onurlandırılıyor. Kalede bulunan iki muhteşem kule; Şöhret Kulesi ve Zafer Kulesi muhteşem mimarileriyle turistleri büyülüyor. Kaleyi gezdikten sonra, güzel bir ışık ve ses şöleni eşliğinde kalede akşam çayı içeceğiz. Ardından trenimize tekrar geri dönüyoruz.


4.Gün

Udaipur’a vardıktan sonra lüks bir otelde güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Kahvaltının ardından Hindistan’ın Venedik’i olarak bilinen, James Bond’un filmine ev sahipliği yapmış Udaipur’u turlamaya başlıyoruz. Bu sırada Devlet Sarayı’nın kuzey yakasındaki sahilde gezip, manzaranın tadını çıkarabilir; nehir kenarında yıkanıp çamaşır yıkayanları gözlemleyebiliriz. Şehir turu ardından yapay bir tatlı su gölü olan Pichola Gölü’ne doğru rotamızı çeviriyoruz. Burada keyifli bir bot gezisi yaptıktan sonra tren istasyonuna geri dönüyoruz. Jaisalmer yolunda akşam çay keyfi üstüne lezzetli bir akşam yemeği yiyoruz ve ertesi günün sabahında Jaisalmer’e ulaşmış oluyoruz.


5.Gün

Güne trende aldığımız kahvaltının sonrasında merhaba diyoruz. Öğle yemeğinin ardından Hindistan’ın en gözde aktivitelerinden biri için hazırlanıyoruz. Deve sürüşü yapacak ve ardından Jaisalmer kum tepelerinde serin içeceklerimizi içip ferahlayacağız. Bu renkli kültürel programın yanında kum tepelerinde şık bir akşam yemeği yiyeceğiz. Ardından Jodphur’a doğru gitmek için trene döneceğiz.


6.Gün

Trende kahvaltımızı yaptıktan hemen sonra Thar çölünün sınırında yer aldığından ‘’Thar’a Giriş Kapısı’’ olarak adlandırılan Jodhpur’un öne çıkan lokasyonlarını gezeceğiz. Mavi Şehir olarak adlandırılan Jodhpur’un M.S 4.yy’a kadar tarihinin dayandığı bilinmektedir. 1459 yılında Rao Jodha tarafından kurulmuştur. Şehir turu ardından şık bir dinlenme tesisinde öğle yemeği yiyeceğiz ve Bharatpur maceramız için trene döneceğiz. Bu sırada trende öğle yemeğimizi yiyecek, ertesi gün için enerji toplayacağız.


7.Gün

Keoladeo Ghana Ulusal Parkı’nı görmek ve kuşları izlemek için sabah erkenden yola çıkıyoruz. 1971 yılında koruma alanı ilan edilen ve UNESCO Mirası olan Keoladeo Ghana Ulusal Parkı, eski adıyla Bharatpur Kuş Koruma Alanı binlerce kuşa ev sahipliği yapan önemli bir kuş gözleme alanıdır. Orman içinde bir kulübede kahvaltı sonrasında trene dönüyoruz ve Agra’ya doğru yola çıkıyoruz. Agra ilk olarak 1504 yılında Delhi Sultanlığı tarafından kurulmuş ardından Panipat Savaşı sonrası Babür İmparatorluğu’nun merkezi haline gelmiştir. Tac Mahal ve Agra Kalesi gibi önemli yapıtların yanı sıra bu şehir Babür İmparatorluğu’ndan kalan birçok eseri hala barındırmaktadır. Agra turunun ardından etkileyici bir otelde nefis bir öğle yemeği yiyeceğiz ve ardından gezimizin beklenen kısmı, dünyanın 7 harikasından biri olan Tac Mahal’i gezeceğiz. İslam türbe mimarisinin en kıymetli eserlerinden biri olan ve yapımı 22 yıl süren anıt mezarı keşfettikten sonra şehir merkezini adımlayacağız. Akşam ışık ve müzik gösterisine katılacağız. Programımız sonrasında Delhi’ye transferimizi gerçekleştiriyor ve havalimanına siz kıymetli dostlarımızı bırakıyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • PROGRAM İÇERİSİNDE KAHVALTI DAHİL LÜKS TREN KABİNİNDE ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMA
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGE İÇİ TÜM TRANSFERLER (KARŞILAMA VE UĞURLAMA DAHİL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ (FİKS MENÜ)
 • MÜZE VE ÖREN GİRİŞ BİLETLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • ŞEHİR VERGİLERİ
 • EKSTRA OLARAK BELİRTİLMEYEN ETKİNLİKLER

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ULUSLARARASI GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 • VİZE ÜCRETİ, KONSOLOSLUK ÖDEMELERİ
 • YURTDIŞI ÇIKIŞ PULU
 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR

 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Konaklama tesisi ve restaurantların bilgileri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Uçak bileti hariç veya farklı parkurdan programa dahil olmak isteyen katılımcılarımız biletleme işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Vize ve konsolosluk hizmeti hariç programlarımızda isteyen katılımcılarımız vize işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Tek kişilik konaklama seçeneği için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili programlarımız 2/4/6/8 kişilik özel gruplarınız için istediğiniz tarihlerde düzenlenebilmektedir. Detaylar için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiiniz.

BİLGİLER

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk olan 12 (on iki) kişi sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TUR İPTAL VE CAYMA HAKKI 

 • Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. 
 • Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını acenteye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

COVID-19 HAKKINDA

 • İnİstanbul Turizm ailesi olarak genel satışa açık ve kapalı grup programlarımız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan pandemi önlemlerini dikkate alıyoruz.
 • Yurtiçi programlarımızda Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip konaklama tesisleri kullanılmaktadır.
 • Tüm programlarımızda misafirlerimiz ve gezi ekibimiz için hijyen kiti dağıtımı yapılmaktadır.
 • Kullanılan transfer araçları gerekli hijyen kuralları çerçevesinde kullanıma sunulmaktadır.
 • Mevsim şartları müsaitliğine göre programlarımızda rekreasyon hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri, rehberlik hizmetleri açık hava tercih edilerek gerçekleştirilmektedir.  
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilgilendirme Sayfası: https://covid19.saglik.gov.tr/

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.