BUTİK YAYLALAR TURU & KARADENİZ

2 Kişiye Özel Kişi Başı Paket Fiyatımız: 4375 TL - 4 Kişiye Özel Kişi Başı Paket Fiyatımız: 3125 TL

₺ 2,950

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

3 GECE - 4 GÜN

15 - 18 Temmuz 2021

4 GÜN

Süre

KARADENİZ

Lokasyon

7/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile saat Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşuyoruz. Trabzon’a varışımız sonrasında gezi boyunca kullanacağımız aracımıza binip kahvaltımızı alacağımız tesise ulaşıyoruz. Ardından rotamızı Çamlıhemşin’e çeviriyoruz. Fırtına Vadisi’nin içerisinden geçerek Çamlıhemşin’e varmamız ile birlikte yeşilin her tonunu görüyoruz. Bol oksijeni içimize doldurmak için ilk noktamız Badara Yaylası olacak. Keyifli bir yürüyüş ile yayla havasını soluduktan sonra öğle yemeğimizi de alacağımız diğer yaylamıza, Gito Yaylası’na ulaşıyoruz. Karpostallık fotoğrafları anılarımıza kaydettiğimiz bu keyifli zaman dilimi sonrasında dönüş istikametine geiçiyoruz. Ve Zil Kale’ye ulaşıyoruz. Çat Vadisi’nin muazzam manzarasını fotoğrafladıktan sonra ver elini Şimşir Ormanları’nı selamlayarak Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Şelalenin ihtişamını sesinin gürlüğünden hissedeceğiz. Doğa içerisinde geçirdiğimiz bu keyif dolu gün sonrasında konaklama yapacağımız Ayder Yaylası’na geçiyoruz.


2.Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası tekrar büyülü yollara bırakıyoruz ve yönümüzü Borçka’ya çeviriyoruz. Dünya’nın ender biosfer alanlarından birini, Macahel’i içerisinde barındıran Borçka yolu bizi Çoruh Nehri ile buluşturacak. Macahel’de ilk durağımız Camili Köyü olacak. Köyü ve köye adını veren camiyi gezdikten sonra harika bir manzara içerisinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeği molamızdan sonra Maral Köyü’nü geride bırakarak anıt ormanları eşliğinde 30 metre yükseklikten dökülen Maral Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz şelalenin altına girebilirler. Burada yapacağımız yürüyüş ve dinlenme molası sonrasında konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz.


3.Gün

Sabah otelimizden aldığımız kahvaltı sonrasında tekrar yollara düşeceğiz. Doğa keşfedilmeyi bekliyor. İlk durağımız Karçal Dağları’nın arasında bizleri 2400 metrede selamlayacak olan Heba Yaylası olacak. Huzuru ve kendinizi dinleyebileceğiniz bu anlarda lezzetli Gürcü yemekleri öğlen yemeğimizde bizleri mutlu edecek. Yaylada geçirdiğimiz bu doyumsuz vakit sonrasında Karagöl kenarında yürüyüş ve serbest zaman için molamızı veriyoruz. Birçok endemik bitkinin bizlere eşlik edeceği Karagöl çevresindeki yürüyüşümüz sonrasında konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.


4.Gün

Son kez doğanın sesleri ile uyanmanın burukluğunu ve keyfini yaşayarak otelimizde kahvaltımızı yapıyoruz. Ve kahvaltımız sonrasında Arhavi’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası Arhavi Çifte Köprüleri gözlemliyor ve Mençuna Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş sonrasında dileyen misafirlerimiz şelalenin altında serinleyebilirler. Programımız sonrasında öğle yemeğimizi de alacağımız Fındıklı’ya hareket ediyoruz. Fındıklı’ya ulaştıktan sonra 6 km uzaklıktaki Çağlayan Köyü içerisinde yer alan dere kenarındaki alabalık tesisine ulaşıyoruz. Lezzetli yemek molamız sonrasında çay ve bıçak üretimleri hakkında bilgilerimizi alıyor, alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Gezimiz sonrası Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:      

 • PROGRAM İÇERİSİNDE KAHVALTI DAHİL ÇİFT KİŞİLİK KONAKLAMA
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGE İÇİ TÜM TRANSFERLER (KARŞILAMA VE UĞURLAMA DAHİL)
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ (FİKS MENÜ)
 • MÜZE VE ÖREN GİRİŞ BİLETLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:   

 • GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR

 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Konaklama tesisi ve restaurantların bilgileri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Uçak bileti hariç veya farklı parkurdan programa dahil olmak isteyen katılımcılarımız biletleme işlemleri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Tek kişilik konaklama seçeneği için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili programlarımız 2/4/6/8 kişilik özel gruplarınız için istediğiniz tarihlerde düzenlenebilmektedir. Detaylar için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiiniz.

BİLGİLER

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk olan 12 (on iki) kişi sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TUR İPTAL VE CAYMA HAKKI 

 • Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. 
 • Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını acenteye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

COVID-19 HAKKINDA

 • İnİstanbul Turizm ailesi olarak genel satışa açık ve kapalı grup programlarımız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan pandemi önlemlerini dikkate alıyoruz.
 • Yurtiçi programlarımızda Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip konaklama tesisleri kullanılmaktadır.
 • Tüm programlarımızda misafirlerimiz ve gezi ekibimiz için hijyen kiti dağıtımı yapılmaktadır.
 • Kullanılan transfer araçları gerekli hijyen kuralları çerçevesinde kullanıma sunulmaktadır.
 • Mevsim şartları müsaitliğine göre programlarımızda rekreasyon hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri, rehberlik hizmetleri açık hava tercih edilerek gerçekleştirilmektedir.
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilgilendirme Sayfası: https://covid19.saglik.gov.tr/

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.