DOĞA İLE İÇ İÇE & ISPARTA

Eğridir / Yalvaç Gün bahçelerde dolaşma, topladığın elmayı yeme günü. Bu kaçış planımız hem güzel bir doğa hem de farklı bir kültür sunacaksana. Tanımak ve tatmak için var mısın?

istenbunaldim ailece dogaturlari dostlarla kizkiza kulturturlari yalnizgezenler yurtici

₺ 0

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

ISPARTA

Lokasyon

6/10

Fiziksel

24 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Isparta Eğridir turu için; Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece yarısı sizlerle belirlediğimiz buluşma noktasından hareket ederek Bursa, Kütahya, Afyonkarahisar üzerinden sabah saatlerinde Eğridir’e varıyoruz.

Bu güzel güne Akpınar Köyü’nde güzel bir köy kahvaltısı ile başlıyoruz.

Doğa ile iç içe bu güzel zaman diliminin ardından Yalvaç’a doğru hareket ediyoruz.

Antik Pisidya ve Frigya’nın sınırında bulunan bir antik kente Antiocheia’ya ulaşıyoruz.

Rehberimiz ile birlikte güzel bir antik kent gezisi yapıp, bölge bilgisini edindikten sonra müze gezimizi gerçekleşiyoruz.

Ardından yemek molası ile birlikte Hoyran Gölü ve çevresindeki elma bahçelerine geçtiğimizde harika bir doğa bizi yine kucaklıyor olacak.

Bahçede bize verilecek elma meyvesi hakkında bilginin sonrasında kendi elmanızı toplamak üzere serbest zaman sizin olacak.

Eğridir’e geri döndüğümüzde ise o bahçelerde toplanan elmaların nasıl tasniflendiğini ve paketlendiğini görüp akşam yemeği ve konaklamamız için otelimize geçiyoruz.

Otelimiz: NİS OTEL – ESKİCİLER KONAĞI


2.Gün

Sabah güzel bir güne, doğaya, şehre uyanmanın verdiği huzur ile kahvaltımızı alıp otelimizden ayrılıyoruz.

Eğridir Gölü’nün bir uzantısı olan ve fazla suları bir kanal vasıtası ile içinde barındıran Kovada Gölü Milli Parkı’na bir doğa buluşması için varıyoruz.

Kafamızı dinlemek ve güzel fotoğraflar çekebilmek için serbest vaktiniz sizi bekliyor olacak.

Toplanma sonrasında Sütçüler ilçesinin Çandır Köyü’ne varıyoruz.

Burada hayatınızdaki en güzel kekik kokusunu içinize çekecek, kekik çayı içecek ve dağ kekiği alabileceksiniz.

Ve güzel bir doğa yürüyüşü için Yazılı Kanyon’a geçeceğiz.

Rehberimiz eşliğinde kanyon içerisinde adımlayıp, bilgilerimizi edindikten sonra Göksu ırmağı kıyısında güzel lezzetleri tatmak üzere öğle yemeğimizi alacağız.

Sonrasında Eğridir üzerinden dönüş yoluna geçecek ve İstanbul’a gece saatlerinde ulaşmış olacağız.

Bir sonraki kaçış planımızda size eşlik etmek üzere vedalaşacağız.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:                       

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

AYRINTILAR:

  • 1 Gece / 2 Gün
  • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.

BİLGİLER:

  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İptal ve Cayma Hakkı;

Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda;

Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.

Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.