HALİL İBRAHİM SOFRASINDA İFTAR & Şanlıurfa

Sıcak toprakların vazgeçilmez lezzetleri ramazanda bir başka Şanlıurfa’da.. Halil İbrahim Sofrası’nın bereketine davetlisiniz.

ailece dostlarla kulturturlari yurtici

₺ 0

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

...

Süre

Şanlıurfa

Lokasyon

5/10

Fiziksel

16 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile 11:15’te Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşuyoruz. TK7316 sefer numaralı 12:30 kalkışlı Şanlıurfa uçuşu ile İstanbul’dan ayrılıyoruz. Şanlıurfa Havalimanı’na varışımız sonrasında aracımız ve rehberimiz ile buluşuyoruz.

Şanlıurfa şehir merkezine varışımız ile birlikte ilk gezi noktamız Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi’ne giriş yapıyoruz Rehberimizin anlatımları ile birlikte uygarlık tarihinin kadim kenti Şanlıurfa hakkında bilgilerimizi tazeliyoruz.

Müze ziyaretimiz sonrasında Halil-ür Rahman ve Aynzeliha Göllerinin çevresini adımlıyoruz. Panoramik olarak Şanlıurfa Kalesi’ni gözlemliyoruz. Şehrin simge noktasını adımladıktan hemen sonra Tarihi Gümrük Han’ı ziyaret ederek alışveriş için serbest zamanımızı kullanıyoruz.

Ardından otelimize geçiyor ve iftar süresine dek dinleniyoruz.

Otelimizde gerçekleştireceğimiz iftar sonrasında Halil-ür Rahman ve Aynzeliha gölleri çevresindeki mesire yerlerinde çay / kahve içerek şehrin serinliğine ve kültürüne kendimizi bırakıyoruz.

Dileyen misafirlerimiz diledikleri zaman diliminde otele geçebilirler.

Sahur için otelimizde yiyecek / içecek servisi olacaktır.


2.Gün

Sabah geç uyanış ile birlikte ikinci günümüze merhaba diyoruz.

Ardından aracımız ile buluşup tarihin seyrini değiştiren Göbeklitepe Ören Yeri’ne hareket ediyoruz.

Rehberimizin değerli anlatımlarıyla Göbeklitepe’yi adımlayarak tarihin derinliğinde kayboluyoruz. Bu kıymetli gezi sonrasında siz kıymetli yol dostlarımız ile Şanlıurfa Havalimanı’na transferimizi gerçekleştiriyoruz.

TK7317 sefer numaralı 14:55 kalkışlı Sabiha Gökçen uçuşu ile Şanlıurfa’dan ayrılıyoruz.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:     

 • Manici Butik Otel’de Çift Kişilik Odada Bir Gece Konaklama
 • Bir Akşam Yemeği
 • Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
 • Havaalanı Transferleri Ve Gezi Sırasındaki Ulaşımlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Otel ve Restaurant Ekstra Kullanımları
 • Kişisel Harcamalar

AYRINTILAR:

 • 1 Gece / 2 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

İPTAL VE CAYMA HAKKI;Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda Paket Turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.

Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin  % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnistanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

TUR İPTALİ DURUMUNDA;Gezimiz, minimum 16 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.