HAYAT DEVAM EDEYİ & DOĞU KARADENİZ

Doğu Karadeniz Ana Tanrıça Semele’nin elinin değdiği topraklardayız. Binlerce yıldır devam eden bir yolculuk var bu topraklarda.. hareket var, değişim var, dönüşüm var… Neşenin, kahkahanın, başkaldırışın, hırçınlığın hüküm sürdüğü bu güzelim toprakları keşfe çıkıyoruz… Yeryüzündeki Cennet Macahel ve Karadeniz

istenkactim ailecekactik dogayakactik kizkizakactik kulturturlari yalnizgezenler yurtici

₺ 2,150

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA

3 GECE - 4 GÜN

13 - 16 Ağustos 2020

4 GÜN

Süre

DOĞU KARADENİZ

Lokasyon

7/10

Fiziksel

15 Kişi

Max.

SATIN AL

TUR PROGRAMI

1.Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile saat Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin sonrasında Pegasus Hava Yolları PC2812 sefer sayılı uçuş ile saat 07:50’de Trabzon’a hareket ediyoruz. Planlanan varış saati 09:35’dır.

Trabzon’a varışımız sonrasında gezi boyunca kullanacağımız aracımıza binip kahvaltımızı alacağımız tesise ulaşıyoruz. Ardından rotamızı Çamlıhemşin’e çeviriyoruz.

Fırtına Vadisi’nin içerisinden geçerek Çamlıhemşin’e varmamız ile birlikte yeşilin her tonunu görüyoruz. Bol oksijeni içimize doldurmak için ilk noktamız Badara Yaylası olacak. Keyifli bir yürüyüş ile yayla havasını soluduktan sonra öğle yemeğimizi de alacağımız diğer yaylamıza, Gito Yaylası’na ulaşıyoruz.

Karpostallık fotoğrafları anılarımıza kaydettiğimiz bu keyifli zaman dilimi sonrasında dönüş istikametine geiçiyoruz. Ve Zil Kale’ye ulaşıyoruz. Çat Vadisi’nin muazzam manzarasını fotoğrafladıktan sonra ver elini Şimşir Ormanları’nı selamlayarak Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Şelalenin ihtişamını sesinin gürlüğünden hissedeceğiz.

Doğa içerisinde geçirdiğimiz bu keyif dolu gün sonrasında konaklama yapacağımız Ayder Yaylası’na geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Gel Gör Hotel Ayder Yaylası


2.Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası tekrar büyülü yollara bırakıyoruz ve yönümüzü Borçka’ya çeviriyoruz. Dünya’nın ender biosfer alanlarından birini, Macahel’i içerisinde barındıran Borçka yolu bizi Çoruh Nehri ile buluşturacak.

Macahel’de ilk durağımız Camili Köyü olacak. Köyü ve köye adını veren camiyi gezdikten sonra harika bir manzara içerisinde öğle yemeğimizi alıyoruz.

Öğle yemeği molamızdan sonra Maral Köyü’nü geride bırakarak anıt ormanları eşliğinde 30 metre yükseklikten dökülen Maral Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz şelalenin altına girebilirler.  Burada yapacağımız yürüyüş ve dinlenme molası sonrasında konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Maral Hotel Maral Köyü


3.Gün

Sabah otelimizden aldığımız kahvaltı sonrasında tekrar yollara düşeceğiz. Doğa keşfedilmeyi bekliyor. İlk durağımız Karçal Dağları’nın arasında bizleri 2400 metrede selamlayacak olan Heba Yaylası olacak. Huzuru ve kendinizi dinleyebileceğiniz bu anlarda lezzetli Gürcü yemekleri öğlen yemeğimizde bizleri mutlu edecek.

Yaylada geçirdiğimiz bu doyumsuz vakit sonrasında Karagöl kenarında yürüyüş ve serbest zaman için molamızı veriyoruz. Birçok endemik bitkinin bizlere eşlik edeceği Karagöl çevresindeki yürüyüşümüz sonrasında konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam Yemeği: Lapera Sevayil Pansiyon Borçka


4.Gün

Son kez doğanın sesleri ile uyanmanın burukluğunu ve keyfini yaşayarak otelimizde kahvaltımızı yapıyoruz. Ve kahvaltımız sonrasında Arhavi’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası Arhavi Çifte Köprüleri gözlemliyor ve Mençuna Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş sonrasında dileyen misafirlerimiz şelalenin altında serinleyebilirler.

Programımız sonrasında öğle yemeğimizi de alacağımız Fındıklı’ya hareket ediyoruz. Fındıklı’ya ulaştıktan sonra 6 km uzaklıktaki Çağlayan Köyü içerisinde yer alan dere kenarındaki alabalık tesisine ulaşıyoruz. Lezzetli yemek molamız sonrasında çay ve bıçak üretimleri hakkında bilgilerimizi alıyor, alışverişlerimizi tamamlıyoruz.

Gezimiz sonrası Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz. Varışımız ve işlemler sonrası Pegasus Hava Yoları PC2827 sefer sayılı uçuş ile saat 20:05’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Planlanan iniş saati 22:35’dir.

PROGRAMA DAHİL OLAN HİZMETLER:      

 • ÜÇ GECE BELİRTİLEN VEYA BENZERİ OTELDE KONAKLAMA VE KAHVALTI
 • ÜÇ AKŞAM YEMEĞİ
 • DÖRT ÖĞLE YEMEĞİ
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GEZİ SIRASINDAKİ ULAŞIMLAR VE BÖLGE İÇİ HAVALİMANI TRANSFERLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ

FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:   

 • EKSTRA OTEL VE RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR:

 • 3 Gece / 4 Gün
 • Belirtilen fiyat çift kişilik odada kişi başı konaklama ücretidir.
 • Kesin rezervasyon işlemlerinde 15 günden az kalan süre zarfında iptal/iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
 • Tur bilgilendirmesi e-posta adresinize, tur tarihinden 2 gün önce iletilecektir.
 • Kontenjanlar değişiklik göstermektedir.
 • Garanti altına alınmamış rezervasyonlar için acenta herhangi bir yer opsiyonu tutmakla yükümlü değildir.

BİLGİLER:

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.

İptal ve Cayma Hakkı; Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir.Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez. Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını Acente’ye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde Tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

Tur İptali Durumunda; Gezimiz, minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenleniyor.Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecek.

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.