ÖMER KOKAL İLE ŞEHİR HATLARINDA NOSTALJİK BOĞAZ TURU & İSTANBUL

Özel grup fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

₺ 145

KİŞİ BAŞI

...

Süre

İSTANBUL

Lokasyon

5/10

Fiziksel

12 Kişi

Max.

TALEP ET

TUR PROGRAMI

Sabah güzel bir güne, doğaya, şehre uyanmanın verdiği huzur ile kahvaltımızı alıp otelimizden ayrılıyoruz.

Marmara Denizi ile Karadeniz’i bağlayan İstanbul Boğazı, şehrimizin içinden geçiyor. Bu nedenle İstanbul, varoluşundan bugüne “içinden deniz geçen şehir” olarak tanınmıştır.

Gezi boyunca sadece keyifli manzaralara şahitlik etmek, güzel yerler görmekle kalmayacak, birbirinden ilginç efsaneleri danışmanımızdan dinleyeceksiniz. İstanbul Boğazı, sıra dışı coğrafi yapısı ve konumuyla insanları çok etkilemiştir. Bu nedenle hakkında pek çok hikâye anlatılmıştır.

Boğaz kıyısında bize kendinden bahsedecek o kadar çok yapı ve coğrafi alan var ki; işte onlardan bazıları Yahya Efendi Dergâhı, Ortaköy Camisi, Emirgan Korusu, Rumelihisarı, Yoros Kalesi, Kayalar Mescidi, Kuleli Askerî Lisesi, Perili Köşk, Anadoluhisarı, Kavaklar, Kuşkonmaz Camii, Mihrimah Sultan Camii, Hz. Yuşa Tepesi ve Boğaz’ın olmazsa olmazı köşkler ve yalılar.

Turumuzu artık bir İstanbul klasiği haline gelen Şehir Hatları Özel Boğaz Gemisi ile gerçekleştiriyoruz.

10:15’te Eminönü Boğaz İskelesi’nde buluşmamızın ardından 10:35’te Eminönü’nden hareket ediyoruz.

Dileyen misafirlerimiz 10:50’de Beşiktaş veya 11:05’te Üsküdar’dan bize katılabilirler. Sizlere dağıtacağımız kulaklar sayesinde gemi içinde dilediğiniz gibi hareket edip, doyumsuz boğaz manzaralarını izlerken danışmanımızın şaşırtıcı hikayelerini rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Boğaz boyunca yolculuk yapıp çeşitli iskelelere uğrayarak saat 12:25’te Anadolu Kavağı’nda oluyoruz. Hala küçük bir köy gibi görünen Anadolu Kavağı’nda, dileyen misafirlerimiz ile denize sıfır restoranımızda boğazın olmazsa olmazı rakı balık için öğle yemeğine oturuyoruz. Yemek sonrası saat 15:00’te gemimiz hareket ediyor ve bizler keyifli yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yolculuğumuz saat 16:40’ta Eminönü’nde sona eriyor.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • UZUN BOĞAZ TURU ÇİFT YÖN GEMİ BİLETİ
 • DANIŞMANLIK VE PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • KULAKLIK CİHAZ HİZMETİ

PROGRAMA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • EKSTRA RESTAURANT KULLANIMLARI
 • KİŞİSEL HARCAMALAR

AYRINTILAR

 • Belirtilen fiyat günübirlik programda kişi başı ücrettir.
 • Restaurantların bilgileri için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İlgili programlarımız 2/4/6/8 kişilik özel gruplarınız için istediğiniz tarihlerde düzenlenebilmektedir. Detaylar için seyahat danışmanımız ile iletişime geçebilirsiiniz.

BİLGİLER

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Tarifeli uçuşlarda İnİstanbul Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan İnİstanbul Turizm sorumlu tutulamaz. Uçak bileti iptallerinde, havayollarının iptal koşulları geçerlidir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk olan 12 (on iki) kişi sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda İnİstanbul Turizm misafirlerine 7 (yedi) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

TUR İPTAL VE CAYMA HAKKI 

 • Tüketicinin yapmış oldukları rezervasyonlarda paket turun başlamasından en az 30 gün kala yapılan fesih bildirimlerinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç, 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel tüketiciye aynen iade edilir. 
 • Yurt dışı seyahatlerde vize hizmeti alınmış ise vize ücretleri iade edilmez.
 • Tüketici, gezinin başlamasına 29-15 gün kala tur bedelinin % 40’ını 15 günden az süre içerisinde ise tamamını acenteye cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Sözleşmeden dönülmesi halinde iptal ceza şartlarına göre en az 7 iş günü içerisinde tüketicinin ödemiş olduğu tur bedeli İnİstanbul Turizm veya aracısı tarafından iade edilir.

COVID-19 HAKKINDA

 • İnİstanbul Turizm ailesi olarak genel satışa açık ve kapalı grup programlarımız için T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan pandemi önlemlerini dikkate alıyoruz.
 • Yurtiçi programlarımızda Güvenli Turizm Sertifikası'na sahip konaklama tesisleri kullanılmaktadır.
 • Tüm programlarımızda misafirlerimiz ve gezi ekibimiz için hijyen kiti dağıtımı yapılmaktadır.
 • Kullanılan transfer araçları gerekli hijyen kuralları çerçevesinde kullanıma sunulmaktadır.
 • Mevsim şartları müsaitliğine göre programlarımızda rekreasyon hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri, rehberlik hizmetleri açık hava tercih edilerek gerçekleştirilmektedir.
 • T.C. Sağlık Bakanlığı Covid-19 Bilgilendirme Sayfası: https://covid19.saglik.gov.tr/

PUANLAMA

ULAŞIM

KONAKLAMA

HİZMET KALİTESİ

Rezervasyon veya bilgi için sizi arayalım

Bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

ACENTAYI DOĞRULAYIN

BİZE ULAŞIN
Adres

Esentepe Mah.
Milangaz Cad.
No:77
Kartal Vizyon A2/6
Kartal/İstanbul

NEREDEYİZ

benkactim.com bir inistanbul turizm markasıdır.
Bu web sitesi, bilgisayarınıza bilgi depolamak amacıyla tanımlama bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin bir kısmı sitenin çalışmasında esas rolü üstlenirken bir kısmı ise kullanıcı deneyimlerinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.