Benkactım ile Kişiye Özel Geziler

Benkactım ile Kişiye Özel Geziler
Ben Kaçtım ile Kişiye Özel Geziler

Sevgili Gezgin Dostlar,

Seyahat etmek için artık geleneksel alışkanlıklara mahkum değilsiniz. Sırt çantanızla veya istediğiniz konforla sizi tanıştıran yeni bir anlayış var.

Dostlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle aynı şehirde farklı deneyimler yaşayacağınız tur paketlerini sizler için organize ediyoruz.

Standart 20-25 kişi üstünde bir tur operasyonuna katıldığınızda, tanımadığınız ve çok farklı zevkleri, çok farklı bakışları olan bir grup ile aynı yerlerden aynı tadı almaya çalışıyorsunuz. Siz yürümek isterken onlar durmak istiyor, siz biraz eğlenmek isterken onlar tarih istiyor veya tam tersi. İşte kişiye özel geziler ile bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Bunun yanı sıra size ham fiyat verip çok ucuza aldığınızı düşündüğünüz seyahatiniz bir bakıyorsunuz ki size iki kat fiyata gelmiş. Çünkü şehirde tüm yapılması ve görülmesi gereken yerler ekstra fiyatlama olarak size sunuluyor.

Gittiğiniz şehre ait olmak, parasal sürprizlerle karşılaşmamak, yörenin insanlarıyla kaynaşmak, şehirde yapılması gerekenlerin paket haline getirildiği bir tura katılmak istemez misiniz? Maliyeti başından bildiğiniz sürprizi olmayan.

Üstelik tarzınızı ve grubunuzu belirlemeniz yeterli. Romantik bir dizayn veya dostlarla eğlenceli bir konsept ya da ailece keyifli, emniyetli, tarihini de öğrenebileceğiniz bir tur tercih edebilirsiniz.

Bu turlarımızı çok uygun fiyatlar ile deneyimleyeceğinizi garanti ediyoruz. Turlarımızın en önemli avantajı, 2 kişiden 40 kişiye kadar grup sayısını sizin belirlemeniz. 6 kişi ailece bir tur için de paketimiz hazır, 4 kişilik kız kıza bir tur için de. Bunun yanı sıra havaalanından otelinize transfer almak veya tren bileti almak, araç kiralamak tamamen sizin seçenekleriniz doğrultusunda paket haline getiriliyor.

Yüzlerce blog okumanıza, şehirde yapılacaklar listesi yapmanıza, yemek yerleri, nerede ne var listelerine gerek bile yok. Tüm ince ayrıntılar turun içerisinde sizin için çoktan özenle hazır edildi.

Hayat yollarda güzel…

Benkactim Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın