İstanbul’un İncileri, Prens Adaları

İstanbul’un İncileri, Prens Adaları
Büyükada Turları

Muhteşem manzaraların tarihle buluştuğu yerlere, doğaya, faytonlara, denize yakından, İstanbul’a karşıdan bakan muazzam adalar Prens Adaları… Fotoğrafçılar için eşsiz bir inci silsilesi adeta. Daha yolculuk vapurla başladığında sizi gülümseyerek karşılayan martılar, ihtişamlı iskeleler aklınızı “an” da tutmaya başlıyor. Üç adayı gezeceğimiz bu turda uzmanımız ile değişik bir tema da çalışacaksınız. Her mevsim ayrı bir güzellik sunan Prens Adaları, hemen yanı başımızda. Bu şansı yılın her mevsim bir kere kullanın.

Prens Adaları, İstanbul Anadolu Yakası’nın güney kıyı açıklarında, Marmara Denizi’nin ise kuzeydoğusunda yer alır ve Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya daha yakın iki kayalıktan oluşur. İstanbul ilinin bir ilçesini oluşturan Adalar’ın beştanesinde yerleşim vardır (Büyükada, Burgazada, Heybeliada, Kınalıada ve Sedefadası). Yassıada, Sivriada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası’nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır.

Turumuz sizin istediğiniz tarihte kişi sayınıza göre araç, rehber ve tüm ayrıntılarıyla olarak dizayn edilir. Fotoğrafçılık bilgi seviyenizin tura katılacak diğer kişilerle birbirine yakın olması turunuzun kalitesini yükseltir, verimini arttırır ve size uygun danışman sağlamamıza yardımcı olur.

Yorumlar

Bir cevap yazın