#yurtdısıturlar

Az Para Çok Hayat Paris Turu

Az Para Çok Hayat Paris

Evet kaçıyoruz! Hem de öyle bilinmeyene, kıyıya köşeye değil! Avrupa’nın göbeğine. Kaynaklara göre İÖ 3.yy’da bir Galyalı kabile tarafından kurulan Paris’e…   Tur kafasının haricinde farklı bir yorum kattık bu sefer kendimize. Hafif bir sırt çantası eşliğinde, rutin hayatın yüklerini bir kenara bırakarak, klasik tur programlarından uzak… Herkes gider Paris’e, evet. Ama dedim ya bu sefer kaçış kafamız farklı. Mesela bir tur otobüsünün içerisinde panoramik olarak tanımayacağız bu romantik şehri. Sokaklarını adımlayacağız elimizde şehir haritası ile. Ya da kesinlikle restaurantta olmamız gereken bir zaman dilimi olmayacak. Acıkınca yiyeceğiz. En güzeli de toplu taşımaları kullanmamız olacak sanırım. İneceğimiz durağı kaçırmamak için yoğun bir takip gerekecek. Güzel aktiviteler ile canlanacak günümüz mesela grup arkadaşlarımız ile bir kiliseye gitmemiz gerekecek. Ama yerini oradaki esnafa sorarak bulmanız gerekecek. Çok hayat dedik ya başlıkta… Hayat
İki Kişilik Odada Kişi Başı
3 Gün
Fransa
5/10
Balkanlar Şehri Saraybosna Turu

Balkan Şehri Saraybosna

Bu kaçış planımızda Balkanlar’da hala Osmanlı izlerini göreceğiniz Anadolu ile Avrupa yapılarla sentezlenmiş, muhteşem
İki Kişilik Odada Kişi Başı
2 Gün
Bosna Hersek
5/10
Basra'nın Kıyısı Dubai Turu

Basra’nın Kıyısı – Dubai Turu

Dünyanın en yüksek gökdeleni, çölde safari ve keyifli fotoğraf kareleri Dubai Turu planında. Ne dersin birlikte kaçalım mı? Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
3 Gün
Dubai
5/10
Ukrayna Kiev Turu

Dinyeper’in İki Yakası – Kiev

Bu kaçış planımızda eğlenceye doymaya ne dersin? Avrupa'da turistlerin yeni gözdesi bir şehir seni bekliyor... Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
4 Gün
Ukrayna
4/10
Uzak Topraklar İskoçya Turu

İskoçya Turu

İskoçya Turu'nda ortaçağdan kalma şatoları, sarayları, konakları, kalesi ile tarihte zamanın durduğu hissini yaşatırken, bir yandan da size olduğunuz an’ı hediye eden şehir Edinburgh'a hayran kalacaksınız..… Kuzey İskoçya’nın Yüksek Topraklarında yemyeşil ormanlar, pırıl pırıl göller, masmavi gökyüzü ve bembeyaz bulutlardan oluşan tablo gibi doğal güzellikler... İskoçya’nın doğal güzellikleri yanında dünyaca ünlü bir simge olan İskoç viskisinin tarihteki yolculuğu… Victoria devrinde Britanya İmparatorluğu'nun ikinci şehri olarak bilinen Glasgow… Eski bir İskoç Atasözü der ki ( Guid gear comes in sma' bulk) "Güzel şeyler küçük paketlerden gelir"… Hayat bir yolculuktur. Bu kez yolculuğumuz küçük bir paketteki cenneti bulmaya…   Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
6 Gün
İskoçya
7/10
Tarihten İnançlara İsrail ve Kudüs

İsrail – Kudüs Turu

Dünyanın en kadim şehirlerinden birisi olan Kudüs’e merhaba! Akdeniz ve ölü denizin kuzeyi arasında yer alan şehir tarihi boyuna iki kez yok edilmiş, onlarca defa saldırıya uğramış ve işgal edilmiştir. Dünya medeniyet tarihinde önemli yere sahip iki bölge olan Mısır ve Mezopotamya arasında kalan Kudüs üç büyük tek tanrılı din için kutsaldır. 5000 yıllık köklü bir tarihe sahip olması sebebiyle her yıl binlerce turistin ilgi odağı olan Kudüs izlerini taşıdığı medeniyetlerin mirası ve kutsal hac merkezleriyle ilgi çekicidir. Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
6 Gün
İsrail
7/10
İtalya Ferrari Turları

İtalya Ferrari Turları

Ferrari Deneyimi, üstelik Floransa & Toskana Gezisinde! İtalya da unutulmaz bir deneyim, konforunuz için en ince ayrıntısına kadar planlamış programlar ... ve devamı ... Ferrari ile bütünleşmek ... Mutlaka bir kez yapmış olmayı dileyeceğiniz eşsiz bir deneyim... Unutulmaz doğa içinde Ferrariniz ile seyahat, güzergahın en seçkin otellerinde konaklama, lezzetin doruklarında öğlen ve akşam yemekleri, spa keyfi, italyan restoranlarında yemek dersleri, tarihin içinde kültür turları.   Araç Modelleri: • 458 Spider • Ferrari 458 Italia • California • F12 Berlinetta • Ferrari FF 458 Italia, İtalyan otomobil üreticisi Ferrari tarafından üretilen otomobil modelidir. 458 Italia modeli F430 modelinin yerini almıştır. 458 Italia 15 Eylül 2009 tarihinde 2009 Frankfurt Motor Show'da resmen tanıtılmıştır. İlk resmi açıklamasında, 458 Italia modelini F430'un halefi olarak nitelendirdi. Tümüyle yeni bir tasarımla ortaya çıkan araç, Formula 1 deneyimini
İki Kişilik Odada Kişi Başı
İtalya
7/10
16 Max.
Katalan Kültürü Barselona Turu

Katalan Kültürü – Barselona

Bu kaçış planımızda İspanya’nın kuzeybatısına, özerk bölge Katalonya’nın başkentine keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
3 Gün
İspanya
7/10
Devrimin Ülkesi Küba Turu

Küba Turu

UNESCO araştırmasına göre dünya üzerinde gezginlerin en çok görmek istediği ülkelerin başında gelen Küba’da 65 bine yakın Amerikan arabasının bulunduğu fakat Küba’da oto tamircisi bulunmadığını ve tamirciliğin babadan oğla geçtiğini biliyor muydunuz ? Üstelik bu arabaların en yenisi 1959 model... 196 metre uzunluğundaki dünyanın en büyük resmide Küba’da. Ayrıca 11 milyon nüfusu olan ülkenin başkentinde deniz kenarındaki bir parkta Atatürk büstü bulunmaktadır. Ortalama insan ömrünün 77 yıl olduğu ülkede en ünlü içecekler Pine Colada ve Mojito. Devrimin, dansın ve tütünün ülkesi Küba tüm ihtişamıyla seni bekliyor.   Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
9 Gün
Küba
7/10
Bulgaristan Bansko Kayak Turu

Piri’nin Zirvesi – Bansko

Bu kez kaçış planımızda rotamızı kar ve kayak için Bulgaristan’ın şirin bir kasabasına çeviriyoruz. Pirin Dağları’nın eteklerinden kızaklarınızla süzülecek, yöresel lezzetlere ve müziğe Bansko Kayak Turu ile doyacaksınız.   Tur programının tarihleri belli olduğunda bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
İki Kişilik Odada Kişi Başı
3 Gün
Bulgaristan
7/10