Yedigöller Turu

Yedigöller Turu
Yedigöller Parkı

Yedigöller Turu ile Yedigöller’e ve muhteşem renklere yolculuğumuz, uzman rehberimizin keyifli fotoğraf hikayeleri anlatımı ile başlıyor. Manzara ise Milli park girişi ile bize emanet artık. Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Nazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Sazlıgöl, Gülen Kayalar, Dilek Çeşmeleri, Şelaleler Yedigöller bölgesindeki göreceğimiz rotamız.

Ayrıca Yedigöller Milli Parkı bilimsel incelemeler için de güçlü bir altyapıya sahiptir. Çok sayıda bitki türünü barındırdan Yedigöller, Türkiye’nin en güzel, karışık doğal ormanlarına sahiptir. Başlıca ağaç türleri olan Kayın, gürgen, meşe, karaağaç, kızılağaç, sarıçam, dişbudak, köknar, titrek kavak, sarı ve kara çam, köknar, fındık, ıhlamur ağaçları… Sakinliği ve sessizliği, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, yürüyüş parkurları, şelaleleri, çeşitli cinste bitki ve ağaçlarla süslü yamaçlarıyla piknik, dinlenme, fotoğraf çekme, spor yapma ve kamp kurma gibi rekreatif faaliyetler için çok uygun bir alandır.

Turumuz sizin istediğiniz tarihte kişi sayınıza göre araç, rehber ve tüm ayrıntılarıyla dizayn edilir. Fotoğrafçılık bilgi seviyenizin tura katılacak diğer kişilerle birbirine yakın olması turunuzun kalitesini yükseltir, verimini arttırır ve size uygun danışman sağlamamıza yardımcı olur.

Yorumlar

Bir cevap yazın